ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Ae08035a3f22233f
Register!
ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Ae08035a3f22233f
Register!
ИндексИндекс  
  • Последни снимкиПоследни снимки  
  • ТърсенеТърсене  
  • Партньори  
  • Регистрирайте сеРегистрирайте се  
  • ВходВход  

  • You are not connected. Please login or register

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Предишната тема Следващата тема Go down Съобщение [Страница 4 от 6]

    76
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Авг 01, 2011 8:08 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Снимки ще можеш да качиш след около 1 седмица. Това е защита срещу спамъри. Всеки нов потребител може да дава линкове и снимки след 1 седмица.
    По темата:
    Единственият вариант който остана е да намалиш чувствителността на волана от настройките. Потърси в интернет драйвъри за волана ти. За друге не се сещам от какво може да е, освен самия волан да си е такъв ?

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    77
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Авг 01, 2011 8:18 am

    pfoenix

    pfoenix
    Потребител
    Ще ме намериш ли на скупе дето ти дадох на лични ? намерих драйвари но не мога ги изтегля ....

    78
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Авг 01, 2011 8:28 am

    +_*TRUCKER*_+

    +_*TRUCKER*_+
    Модератор
    Значи казваш, че преди си играел с него на ЕТС нали ? Следователно воланът ти работи и без драйвърите. Щом казваш, че си направил настройкте като на снимката, пусни волана на някоя друга игра и пробвай пак.
    ПС: Моят волан е Sweex Steеring wheel, имах такъв проблем и го оправих като си поразмърдах настройките на играта, сега си върви без проблем. Ако искаш завиващ идеално волан, отдели си 120-200 лв и си вземи. Моят го взех за много по-малко пари и ми е достатъчен. Може това да са му възможностите, но съм едно 70% сигурен, че е от самите настройки на играта !
    Да обобщя :
    ЩОМ СИ ИГРАЛ ДОСЕГА НЯМАШ НУЖДА ОТ ДРАЙВЪРИ!
    МОЖЕ ТОЛКОВА ДА СА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НА ВОЛАНА!
    САМО ПРИ ЕТС ЛИ ТИ Е ТАКА ИЛИ ПРИ ДРУГИТЕ ИГРИ Е СЪЩОТО?

    79
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Авг 01, 2011 8:43 am

    pfoenix

    pfoenix
    Потребител
    С волана играя само Euro truck simulator и Live for Speed. При LFS Нямам никакви проблеми ... преди малко си преинсталирах играта пак ... сега ще я пробвам отново ...
    Пак е така .... няма никаква промяна .... сега просто е малко по-добре Но когато завия леко ми отива много или на ляво или дясно .... от друг сайт да сваля играта пак ?

    80
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Авг 01, 2011 11:59 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Значи просто волана ти е такъв. Ще трябва да се примириш. Играй ЕТС с клавиатура, а пък волана го остави за другите игри Smile .

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    81
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Авг 01, 2011 12:29 pm

    pfoenix

    pfoenix
    Потребител
    Мм Ок. А как да оправя лаг-а ? сега и лаг ми се появи ....

    82
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 9:26 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Гледах във vbox че някои хора карат камионите с джоистик-волан с педали а на мен не ми става.ЗАЩО? моля за помощ

    83
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 10:28 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Пробвай да си направиш настройките ето така :
    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Отметни "ВРЪЩАНЕ"!

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    84
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 10:38 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Ами в играта аз имам
    клавиатура
    клавиатура+мишка
    но нямам клавиатура+USB Vibration Joystick

    85
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 10:44 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Ако можеш да ми отговориш на няколко въпроса:
    Каква марка ти е волана?
    Имаш ли драйвъри към него и инсталирал ли си ги?
    Тествал ли си го на други игри?
    Отговори ми на тези въпросу за да ти помогнем по-лесно!

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    86
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 10:48 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    марката на волана ми е gembird
    имам инсталирал сам ги
    да на colin mc rae 4 demo

    87
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 11:03 am

    +_*TRUCKER*_+

    +_*TRUCKER*_+
    Модератор
    Изобщо ли не ти дава да го избереш в играта (снимката по-горе) ?
    Щом ти работи на други игри, значи проблемът е в настройките.
    Пробвавй това :
    ПРЕДИ да пуснеш играта си пусни волана и след това влез в ETS. После избери настройки и виж дали тогава ще ти се покаже волана.
    Ако си влязъл в играта и тогава го пуснеш няма да ти тръгне Smile !

    88
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 11:04 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    сега ще пробвам благодаря

    89
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 11:05 am

    +_*TRUCKER*_+

    +_*TRUCKER*_+
    Модератор
    Няма защо пробвай дано стане Wink .

    90
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 11:36 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Ставам малко натрапничив , но някои да прави модове. Embarassed

    91
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 1:10 pm

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Кой мод ти трябва ?
    ПС: Не си натрапничив, точно така трябва, все пак този форум трябва да се развива и вие сте хората, които трябва да спомагат за това Smile!

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    92
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Авг 17, 2011 11:21 pm

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Ами за съжаление този мод го няма в нито един сайт.Камионът го имам на снимки ,но не знам как се качват. Crying or Very sad

    93
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Чет Авг 18, 2011 1:17 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Качи ги тук -> [You must be registered and logged in to see this link.]
    или тук -> [You must be registered and logged in to see this link.]
    И дай линк към тях.
    Прочети какво пише тук -> [You must be registered and logged in to see this link.]
    И си направи тема тук ( в "Изработки")-> [You must be registered and logged in to see this link.] .

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    94
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Чет Авг 18, 2011 4:46 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Направих всичко сега ще чакам.Благодаря ви много!!!!!!!!!!!!! I love you Thank You

    95
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Сеп 12, 2011 8:04 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Ремаркето на Admin с 3-те мотокара ми стана но само когато пусна нов сеиф.Играта ми е пълна с модове но ми става само на нов сеиф а на този който го играя от удавна ме изхвърля защо?

    96
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Сеп 12, 2011 9:25 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    scania написа:Ремаркето на Admin с 3-те мотокара ми стана но само когато пусна нов сеиф.Играта ми е пълна с модове но ми става само на нов сеиф а на този който го играя от удавна ме изхвърля защо?
    Така е с някои модове. При тях е нужно да започнеш нова игра. Нищо друго не можеш да направиш, освен нов сейф и от там да го взимаш Smile !

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    97
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Сеп 12, 2011 10:42 am

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Добре благодаря Wink но има още един мод пак ремарке на него директно м изхвърля мода е за ремарке с камиони скания циментовоз и още други мода се води Pack-Triler пак качено от Admin Smile

    98
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Сеп 12, 2011 12:12 pm

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    scania написа:Добре благодаря Wink но има още един мод пак ремарке на него директно м изхвърля мода е за ремарке с камиони скания циментовоз и още други мода се води Pack-Triler пак качено от Admin Smile
    Ако имаш други ремаркета или модове може да са несъвместими. Най-вероятно е това. Ако не е от това, може да си с различна версия на играта - 1.1 ; 1.2; 1.3 !

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    99
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Сеп 12, 2011 12:55 pm

    +_*TRUCKER*_+

    +_*TRUCKER*_+
    Модератор
    Най-вероятно се засича с някой друг мод Wink.

    100
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 4 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Сеп 12, 2011 11:39 pm

    SCANIA_FaN

    SCANIA_FaN
    Модератор
    Истрих си модовете но на сейфа на които карам скания а клас ме изхвърля а на нов сейф не иска да зареди явно не е за 1.3

    Sponsored content


    Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото Съобщение [Страница 4 от 6]

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите