ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Ae08035a3f22233f
Register!
ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Ae08035a3f22233f
Register!
ИндексИндекс  
  • Последни снимкиПоследни снимки  
  • ТърсенеТърсене  
  • Партньори  
  • Регистрирайте сеРегистрирайте се  
  • ВходВход  

  • You are not connected. Please login or register

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Предишната тема Следващата тема Go down Съобщение [Страница 2 от 6]

    26
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Яну 11, 2010 11:06 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Ето го и новият ми проект !
    Това е мод !
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Какво ще кажете Very Happy

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    27
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Яну 11, 2010 11:35 am

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    Admin написа:Ето го и новият ми проект !
    Това е мод !
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Какво ще кажете Very Happy

    Добро е Wink Very Happy Шофьорите ще слизат ли от камионите ( да зареждат нафта примерно :? )

    ЕДИТ : И може ли да се направи някакъв мод за Мулти, че приятелката ми иска да цъкаме Very Happy

    28
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Яну 11, 2010 12:25 pm

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Ако си над 16 може ( Very Happy )
    Шегувам се ето но не знам дали работи
    ВИДЕО :

    линкове :
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    29
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Яну 11, 2010 3:05 pm

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    Ще го пробвам утре че имам малко работа Very Happy Бтл 19 съм Wink

    Edit : Все още чакам жената да се навие да играе таз игра Wink като пробвам ще пиша. Не съм забравил Wink А, какво стана с варофете Very Happy

    Edit 2 : Ще може ли да се направи тема със "Дразнещо от играта" или нещо такова :? Защото мен поне потеглянето ме дразни нереално е мн. бързо както и спирането спира почти като лека кола когато е с ремарке :S Wink

    30
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Фев 10, 2010 2:35 am

    max

    max
    Потребител
    REX mojeli tva a skype pl
    Мерси много , че се регна , но първо прочети правилата Smile
    ПИШЕ СЕ НА БГ!

    31
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Фев 10, 2010 2:44 am

    max

    max
    Потребител
    Admin написа:Ето го и новият ми проект !
    Това е мод !
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Какво ще кажете Very Happy


    става

    32
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Сря Фев 10, 2010 1:17 pm

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    Йооооо как сте момчета Wink Мм да попитам какво става със новият мап ; ) че тозииии :X леко скучен ми стана почти навсякъде обиколих. Razz

    33
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Чет Фев 11, 2010 1:39 am

    max

    max
    Потребител
    Ок REX можели Skype дате питам нещо Cool Cool Cool Cool Cool cheers

    34
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty ОТ MAX REX :) Пет Мар 05, 2010 1:21 am

    max

    max
    Потребител
    Rex пл дай скаип пл за мулти преара Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Sad

    35
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пет Мар 05, 2010 2:39 am

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    Max, в гоогле пише всичко, а и мисля че и в архива има Рийдме фаил, ако следваш стъпките там няма да имаш проблеми ; )

    От мен : Все още не съм тествал мулти-то имам огромен проблем с хард-а на Пц-то си :X

    36
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Съб Апр 03, 2010 4:14 am

    max

    max
    Потребител
    Mrzbl написа:Max, в гоогле пише всичко, а и мисля че и в архива има Рийдме фаил, ако следваш стъпките там няма да имаш проблеми ; )

    От мен : Все още не съм тествал мулти-то имам огромен проблем с хард-а на Пц-то си :X

    еми тогаааа не ще и тжа е

    37
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Съб Апр 03, 2010 9:00 am

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    Sry za latinica ! Cqlata mi data e izgubena na pc-to i sega sabiram vsichko nanovo taka che za sega ne moga da pomogna sry :[

    38
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty max Вто Апр 06, 2010 9:49 am

    max

    max
    Потребител
    ЗДР как сте мижели линк за 1.3 пл несамо па4 а цялата
    Question

    39
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Вто Апр 06, 2010 2:30 pm

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    max написа:ЗДР как сте мижели линк за 1.3 пл несамо па4 а цялата
    Question
    Porovi malko iz foruma! Ima go v taz tema ako ne se lyja na 2-ra stranica. Sry za latinica ama mn. mi e precakano pc-to :X

    Edit : [You must be registered and logged in to see this link.] Igrata

    40
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Вто Апр 06, 2010 11:50 pm

    max

    max
    Потребител
    Mrzbl написа:
    max написа:ЗДР как сте мижели линк за 1.3 пл несамо па4 а цялата
    Question
    Porovi malko iz foruma! Ima go v taz tema ako ne se lyja na 2-ra stranica. Sry za latinica ama mn. mi e precakano pc-to :X

    Edit : [You must be registered and logged in to see this link.] Igrata
    мс брат

    41
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Нед Фев 27, 2011 7:05 am

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    А, какво стана с новия проект за мапа ? Още очаквам линк към него Very Happy

    42
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пон Фев 28, 2011 6:27 am

    Man_TGX

    Man_TGX
    Админ
    Mrzbl написа:А, какво стана с новия проект за мапа ? Още очаквам линк към него Very Happy
    Ами какво стана - провал ! Направихме го , но беше пълен с бъгова , а за да ги оправим ни трябваше доста време и с Admin(ReX) решихме да го оставим . Извиняваме се за неудобството , но по-добре така от колкото някакъв пълен с бъгове мап , който няма да ви тръгне .

    43
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Вто Мар 01, 2011 9:48 pm

    Mrzbl

    Mrzbl
    Потребител
    Man_TGX написа:
    Mrzbl написа:А, какво стана с новия проект за мапа ? Още очаквам линк към него Very Happy
    Ами какво стана - провал ! Направихме го , но беше пълен с бъгова , а за да ги оправим ни трябваше доста време и с Admin(ReX) решихме да го оставим . Извиняваме се за неудобството , но по-добре така от колкото някакъв пълен с бъгове мап , който няма да ви тръгне .
    Дам така си е Е нищо... поне опитахте Wink другия път дано да стане без бъгове Wink

    44
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Нед Апр 03, 2011 10:14 am

    Fursty

    Fursty
    Потребител
    Понеже аз играя LFS и там има patch-ове (z25;z28) та се чудех - трябва ли да се слагат някакви patch-ове за ETS ?

    45
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Нед Апр 03, 2011 11:09 am

    Admin

    Admin
    Собственик
    Собственик
    Fursty написа:Понеже аз играя LFS и там има patch-ове (z25;z28) та се чудех - трябва ли да се слагат някакви patch-ове за ETS ?
    Патчове за ETS има (1.1;1.2;1.3) НО не е задължително да бъдат инсталирани. Някои модове обаче (камиони, ремаркета, карти ) ги изискват.

    https://truck-games.bulgarianforum.net

    46
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Съб Юни 25, 2011 1:54 am

    tir69

    tir69
    Потребител
    Ами как да си закача хангер като не ми дава ?
    Question
    Админе може ли да ми пратиш новата карта на skype :walioo--666. Мерси предварително !



    Последната промяна е направена от Man_TGX на Съб Юли 02, 2011 10:54 am; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Кирилизирано !!!!!! Edited by Man_TGX : Не е желателно да пускаш два поста един след друг!)

    47
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Пет Юли 01, 2011 1:07 am

    +_*TRUCKER*_+

    +_*TRUCKER*_+
    Модератор
    tir69 написа:Ами как да си закача хангер като не ми дава ?
    Question
    Дай малко повече информация, как така не ти дава? Изхвърля те от играта или ? Question

    48
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Съб Юли 02, 2011 10:57 am

    Man_TGX

    Man_TGX
    Админ
    Относно картата - няма да има порови се из предишните страници и ще видиш защо.
    Относно проблема ти - ако имаш 2 ремаркета с еднакви дефиниции, няма да ти тръгне нито едното, нито другото. Както каза Trucker-чо, дай малко повече инфо. До тогава с нищо не можем да ти помогнем !
    !

    49
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Съб Юли 02, 2011 11:27 am

    vveeskkoo

    vveeskkoo
    Потребител
    здравейте може ли някои да обясни как се сменя моделите камиони и инериора им благодаря предварително моля обяснете го и как и от каде се сменят дефиници

    50
    ВЪПРОСИ/QUESTIONS - Page 2 Empty Re: ВЪПРОСИ/QUESTIONS Съб Юли 02, 2011 11:34 am

    +_*TRUCKER*_+

    +_*TRUCKER*_+
    Модератор
    vveeskkoo написа:здравейте може ли някои да обясни как се сменя моделите камиони и инериора им благодаря предварително моля обяснете го и как и от каде се сменят дефиници
    Можеш ли да обясниш по-подробно как така моделите ? Относно интериорите, има си камиони с включени такива, а има и отделни интериори, които трябва да се инсталират. Ако искаш да си сложиш интериор от 2-рия тип, трябва да отвориш SCS файла на камиона(мода), а после май беше vehicle->truck-> и най-отдолу трябва да има един файл interior_storage.sii. Него трябва да промениш. Ако нещо не си разбрал, пиши пак, а аз ще направя снимки за да ти е по-лесно. Успех!

    Sponsored content


    Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото Съобщение [Страница 2 от 6]

    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите